2026 - new to our Youtube Channel HIM Live in Sofia 2002 - Kanal 1 Camera View HD 1080p HIM - Live at Hamburg 2003 (2 songs) HD HIM - Our Diabolikal Rapture (Live Berlin 2000) HD Ville Valo Interview - Rockpalast 2000 HD
Очаквайте скоро в сайта, снимки и видео от концерта на бандата от Nova Rock Festival 2013г. Най-близката дистинация да видите ХИМ засега е във Виена. Все още събитието не е добавено в фейсбук страница на бандата, но Nova Rock бяха разлепени плакати (а й Виле потвърди), че на 13 октомври в зала Gasometar групата ще изнесе концерт. Ще се радваме на всякакви, снимки, клипчета и ревюта от концертите на групата, които сте посетили. И ако някой случайно се натъкне на момчетата, директно да им напомни, че е време отново да минат през България ;)
През 2004г. ХИМ печелят наградата Golden Gods на Metal Hammer и забиват много здраво по този повод. Вижте видеото:
По-малко от месец след излизането на Tears On Tape албумът оглави класациите за най-продаван албум. Във Финландия и Германия албума е на 2 място по продажби. В класацията Billboard Top Rock Albums e #1, #1 on Vinyl, #3 on Rock, #3 on Alternative and #8 on Physical! В Америка бяха продадени повече от 20,000 копия през първата седмица. Това е вторият най-добре продаван албум на бандата след Dark Light от 2005г. Общо взето всичко вървеше добре до началото US турнето. Още на първия концерт от календара Виле получи астматичен пристъп и цялото турне бе отменено. Важното е, че той е добре и вече е на крака. По-късно бяха обявани нови дати за есента.
С heartagram.com всичко е една голяма мистерия. На практика сайт няма, но е качено едно култово видео с Линде и Lucifers Chorale. :)
Няколко изпълнение от Finvoxx August 2012 Dim lights Уникалното видео на All Lips Go Blue Dim lights Видео на месеца - Into The Night (Official Video) Dim lights
Последна промяна от Вторник, 30 Юли 2013г. 23:37ч.
Ето че ни делят броени дни до излизането на Tears on Tape. Предполагам всички вече сте го чули и имате любима песен, тъй като борбата в анкетата е много оспорвана. Нямаме обаче никаква информация и логично обяснение, защо след всичкото инфо, която излезе все още няма клипове на Into The Night и All Lips Go Blue, както и официална страница! Забавянето на клиповете може да се свързва с промяна на плановете (както едно време когато Buried Alive By Love беше заснет преди Funeral OF Hearts, но беше пуснат седмици по-късно), но защо официалната страница 5 дни преди излизането на албум все още не работи е пълна каша...въпреки че то се знае.... до 5 дни ще го пуснат... :D
Още на втората седмица Tears On Tape [single], оглави класацията на радио Zrock TOP40! Продължавайте да гласувате на всеки 24 часа - http://www.zrockbg.com/rock40
Логото на сайта е променено с настъпването на Tears On Tape ерата!!!
И видео на месеца е: Download Festival 2004 Diary Dim lights
Последна промяна от Сряда, 24 Април 2013г. 19:22ч.
Днес сутринта Tears On Tape изтече в интернет. Спокойно стига всички да сме си поръчали албума, всичко е нарeд ;) На останалите приятно слушане...
През седмицата излезе видео клипът към песента Tears on Tape - може да го видите от ТУК и ТУК. Останалите два клипа към песните All Lips Go Blue u Into The Night очакваме иднити дни.
И разбира се нова АНКЕТА - Коя е любимата ви песен от Tears On Tape?
Последна промяна от Четвъртък, 11 Април 2013г. 16:15ч.
Снимките на бандата за 2013г. може да видите от Razor&Tie и то в огромен размер в случай, че искате да си ги направите на плакат ;)
Видеото към песента All Lips Go Blue бе заснето в началото на седмица от Eugene Riecansky (Scared to Death, Ode To Solitude). Клиповете на Into The Night u Tears On Tape са готови и вече дори са гледани от някой хора. По всяка вероятност понеделник, вторник трябва да бъдат официално пуснати в нета.
Този месец ще изберем два клипа :) Дълго време тези клипове бяха почти невъзможни за намиране. Смятам, че ги прави малко специални и вероятно някой хора не са ги виждали. Приятно гледане ;) HIM - Poison Girl, Right Here In My Arms (Southside Festival 2000)
3 различни сингъла с 3 различни видео клипа в 3 различни държави. Това разкриха Виле и Миге за радио Kerrang тази седмица. All Lips Go Blue ще бъде сингъл в UK, Into The Night във Финландия, а Tears On Tape в Русия. Видео клиповете за Into The Night и Tears oN Tape вече се заснети, а All Lips Go Blue следва да бъде заснет. Директор на клиповете е Stefan Lindfors (The Funeral Of Hearts)!
Докато говорихме за бъркотии, 30сек откъси от Tears on Tape бяха свалени от Amazon. Както и да е... До излизането на албума остават 45 дни и явно нищо на този етап няма да промени нещата.
All Lips Go Blue ще бъде първия сингъл към Tears On Tape. Това заяви Виле за радио Kerrang преди дни. Предстой и заснемане на видео клип към него, което означава, че за 5 април трябва да е готово.
Razor AND Tie пуснаха сайт за продажба на новия албум включващ фланелник, суитчъри, плочи и др. Уникални са, само внимавайте, защото доставката излиза доста скъпо.
edited
Вече може да чуете по 30сек от всички песни от Tears On Tape - Аmazon. От същия линк вече е ясно и времетраенето на албума. Очертава се да е най-краткия в целята дискография на групата. 40:56, а без инструменталите отива към 34:30.
1. Unleash The Red 1:07 2. All Lips Go Blue 3:49 3. Love Without Tears 3:37 4. I Will Be The End Of You 3:33 5. Tears On Tape 3:21 6. Into The Night 3:36 7. Hearts At War 3:46
8. Trapped In Autumn 1:33 9. No Love 3:30 10. Drawn & Quartered 5:13 11. Lucifer's Chorale 1:18 12. W.L.S.T.D. 4:12 13. Kiss The Void 2:21
Общо взето всичко е една голяма каша в момента. Няма още сайт, няма информация, не се знае със сигурност, коя песен ще е сингъл, няма видео клип, няма информация за заснето видео. Датата на излизане е насрочена за края на другия месец, а вече има 40% от албума в интернет. През 2010г. 30сек сеймпли бяха пуснати в amazon, 10 дни преди излизането на Screamworks. Днес сме 47 ден до Tears On Tape, а те вече са в интернет. В официалната фейсбук страница на HIM бе пуснато съобщение, че много скоро ще има информация за албума. Според много хора ще има преместване на датата за излизане на албума за по-ранна дата. Всичко това предстой да разберем, вероятно в първите дни на новата седмица.
Добавен е текстът на Into The Night в раздел Текстове. Във форума може да видите новата снимка на бандата за 2013г. FORUM
Последна промяна от Сряда, 03 Април 2013г. 19:18ч.
Into The Night вече се върти по радио Yle във Финландия. Предполагам тази нощ по някое време, ще бъде достъпно за слушане в youtube. Предполагам повечето от вас вече са чули Tears On Tape, която бе пусната по радио Москва! Оказва се обаче, че това не е трябвало да се случва, тъй като не е имало одобрението от мениджърския екип на групата. Кой би повярвал, че 50 дни преди излизането на албума вече ще сме чули цели 3 песни + една лайв. С тези темпове нищо чудно преди края на март целият албум да е в нета, което лично аз се надявам да не се случва.... :D
Лошото е, че по последни данни албума съдържа 4 инструментални песни! Unleash The Red е интро на албума. Kiss The Void e оутро. Другите 2 инструментални песни са Trapped In Autumn и Lucifer Chorale. Какво остава да чуем от албума сами преценете...
Докато чакаме да бъде пуснат новия облик на heartagram.com - в понеделник вечерта 24:00 All Lips Go Blue помете радиостанциите в Англия. Това е любимото парче на Виле от Tears On Tape както самият той ни обеща, албумът ще бъде по-твърд и по-мелодичен от всичко, което са правили досега... засега това напълно се потвърждава... :)
Вече са пратени десетки промо копия из цял свят на различни медии и промоутъри, а отзивите са потресаващо добри. Акцентира се върху песни като When Love Starts To Die, Hearts At War и др. Очертава се Tears On Tape да бъде най-доброто, което някога бандата е записвала...напук на всички скептици...
Into The Night - бе обявена за първи сингъл към албума от Universal Music Finland, а излизането на All Lips Go Blue не би трябвало да променя нещата и вероятно ще бъде включена към сингъла или ще бъде самостоятелен радио сингъл. Или пък в последния момент са променили решението за първи сингъл. Всичко това предстой да разберем следващите 2 седмици. Обикновенно видео клипа, излиза месец преди албума, така че ни делят броени дни...
Всичко относно албума може да следите във форума на сайта, а All Lips Go Blue можете да я намерите безпроблемно в youtube.
Последните дни сме буквално заляти от новини. Ето че и официланата страница след близо 20 дни беше обновена. Интересното, е че ако напишете Tears On Tape, за секудни ще ви се покаже обложката на албума!
Вече не е нужно от потвърждение. Ето я и нея в цял размер.